Тамада Ольга Токарь: отзывы и вопросы

Задать вопрос
Мы запланировали венчание, но абсолютно не знаем, как эта процедура проводится. Хочется найти знающего ведущего, имеющего опыт в таких мероприятиях. Вам доводилось проводить венчание?
Вопрос от: Юлия Дата создания: 16.02.2018 16:23

Доброго вечора!

Я так зрозуміла, що Ви шукаєте ведучу на застілля після вінчання у храмі.

Із задоволенням проведу для Вас святковий вечір, програму можна зробити різноманітну, адже деякі молодята після вінчання хочуть весільне застілля з українськими обрядами. Можна зробити акцент на конкурсну програму, пісні і тостування.

А з питанням вінчання - потрібно звернутися до священнослужителя Вашого віросповідання.

З повагою, Ольга.

Добрый день, проводили корпоратив в украинском стиле на Новый Год, всем очень понравилось. Теперь вот у компании 10 лет, хотели бы удивить директора и заказать программу. Мы торговая организация, занимаемся продажей средств защиты. Сможете провести нам праздник? Дата 5 апреля.
Вопрос от: Елена Дата создания: 16.02.2018 16:10
Доброго дня! Плануємо весілля в українському стилі.Я обираю ведучу для мого свята, є деякі запитання: 1) .Досвіт роботи в подібних заходах. 2) Вартість ваших послуг. 3) Обов'язково обговорити з вами детальний план проведення. 4) .Чи входить у вартість роботи діджей (з обговоренням музики). чи він вже окремо? Дякую!
Вопрос от: Евгения Дата создания: 16.02.2018 10:27

Доброго вечора!

Дякую за Ваші запитання!

1. Досвід роботи - 10років, я провела більш ніж 196 заходів, в тому числі - весіль.

2. Сума гонорару коливається  в залежності від наповнення програми.

3. Я готова до діалогу)

4. Робота діджея і апаратури сплачується окремо.

З повагою, Ольга Токар.

 

Добрый вечер,Ольга! Проводите ли вы выпускные в дет саду? Группа 18 детей. Хотелось бы с украинской тематикой? нужна ведущая.
Вопрос от: Анна Дата создания: 15.02.2018 19:50
Здравствуйте, Ольга! Очень хотели бы в Запорожье провести корпоративный вечер в украинском стиле. В планах провести его на острове Хортица примерно 1 апреля на открытом воздухе. Есть несколько больших тент-палаток. Хотели бы заняться организацией?
Вопрос от: Олег Дата создания: 13.02.2018 09:02

Доброго вечора!

Я думаю, що для підготовки Вам потрібно звернутися до агенції з організації свят, а я із задоволенням можу взяти на себе роботу над сценарієм та провести Ваше свято! Разом із Джерелами.

З повагою, Ольга.

Молодая компания около 40 человек, хочет провести тематическую вечеринку «Купальская ночь» под открытым небом. Нам нужен ведущий. Хотим уточнить стоимость услуг? Возможность выезда за город? А так же наличие народных костюмов?
Вопрос от: Саша Дата создания: 12.02.2018 18:51

Вітаю Вас на моєму сайті!

Купальське свято-моє найулюбленіше свято, яке я проводжу кожного року.

Костюми є, за город виїжджаю, сума гонорару коливається від інтервалу робочого часу 3-4-5 годин?

Чекаю на Ваш дзвіночок-066 777 56 45.

З повагою, Ольга Токар.

Доброго дня пані Ольга! Шукаємо тамаду на наше весілля 29 липня у Києві. Хочемо традиційне українське весілля. Мій соловік француз, тож дуже важливо йому і моїм новим родичам показати наші традиції і культуру. Зараз живу у Франції, мене цікавить питання як мені краще з вами зв'язатися? Щоб обоворити це питання детальніше.
Вопрос от: Катерина Дата создания: 12.02.2018 10:24

Доброго вечора, Катерино! Я відповіла Вам на скриньку.

З повагою, Ольга Токар.

Я с будущей супругой организовываю праздничную церемонию для росписи. Планируем, что мы и гости будут одеты в украинском стиле. Сейчас ищем тамаду. На свадьбе будет примерно 300-350 человек. Вы готовы взяться за организацию и по как у Вас по ценам? 
Вопрос от: Александр Дата создания: 10.02.2018 12:22

Вітаю Вас, Олександре!

Дякую, що написали.

Ви звернулися за правильною адресою - я вже більш ніж 12 років з успіхом одружую наречених не тільки столиці, а й всієї України)

Приємно буде поспілкуватися в телефонному режимі, адже перед тим, як я назву суму гонорара, потрібно дізнатися повною мірою, яке наповнення програми Ви з нареченою хотіли б.

066 777 56 45 - Телефонуйте, і я відповім на всі Ваші питання.

З повагою, Ольга.

Добрый день, у нас планируется корпоратив в украинском стиле, приуроченный к юбилею фирмы. Ищем ведущего и организаторов. Мероприятие будет проходит в загородной гостинице. Какая цена Ваших услуг?
Вопрос от: Елена Дата создания: 07.02.2018 22:55

Доброго дня! Дякую, що написали!

Я пропоную Вам свої послуги як ведучої українських свят. Також у мене чудова команда -це і звук і світло, це - музичні виступи Театру пісні Джерела, як створять на Вашому заході справжню українську атмосферу!

На сьогоднішній день ми - найкращі у Києві по якості проведення заходів в українському стилі.

Ну а оскільки не вистачає деяких моментів  для назви гонорару, зателефонуйте мені, будь ласка, мій номер - 066 777 56 45, після уточнень я зможу визначити суму.

З повагою, Ольга Токар.

Добрый день! Какая будет цена свадьбы на 2018 год? Хорошего,Вам,дня!
Вопрос от: Катя Дата создания: 06.12.2017 09:42

Доброго дня!

Дякую за Ваше запитання!

Ціна гонорару обговорюється індивідуально з кожним замовником, оскільки наповнення програми може бути різним, бажано вирішити це питання у телефонному режимі. Але більш докладно я напишу Вам на пошту.

З повагою, ведуча українських свят - Ольга Токар.