Весілля від Ольги Токар

Доброго дня, друзі! Я – ведуча українських незабутніх свят, Ольга Токар. Мої українські весілля, вечірки, ювілеї та виїзні церемонії люблять та пом`ятають вже дуже багато молодят, клієнтів, адже мій напрямок роботи – свята в українському стилі. 

Мої святкові заходи завжди насичені неповторним колоритом, українськими забавами та конкурсами, веселими народними піснями та стародавніми весільними обрядами.

З початку моєї діяльності як ведучої українських свят, я провела більш ніж 196 святкових заходів (весілля, вечірки, ювілеї, концерти та інше).

українські весілля
Мої українські весілля

Корпоративні вечірки

 

В моєму творчому арсеналі є багато сценаріїв, декілька сценічних костюмів. Я можу порадити найкращих фото- та відеографів, артистів, професійне світло- та звукове обладнання. Мій досвід також Вам підкаже найкращі ресторани в українському стилі. А зараз, давайте я розповім Вам, що таке – справжнє українське весілля.

 

Весілля в українському стилі

На моїх весіллях завжди тільки справжні обряди, справжнє свято: зустріч молодят, весільний коровай,  викуп нареченої, розплітання коси, покривання молодої та багато іншого.

На моїх весіллях весело та інтерактивно: українські конкурси та забави з жартами, українські вареники та варенуха, костюмоване театральне дійство, запальні народні пісні, потужна дискотека з улюблених пісень.

На моїх весіллях ви дійсно  поринете в святкову атмосферу української Диканьки - це буде справжнє свято у гостинної тамади Солохи.

весілля в українському стилі від Ольги Токар
Момент проведення конкурсу "У куми Солохи": вибухове свято замовляли?))

 

Великий досвід проведення українських святкових заходів, уміння імпровізувати, дотепні жарти та, взагалі, тонкий гумор, досконале знання національних традицій дозволять Вам та Вашім гостям дійсно насолодитися святом. Багато хто з моїх молодят називає такі весілля найкращими весіллями у Києві.

Отже, якщо у Вас заплановане весілля чи українська вечірка, якщо Ви хочете бездоганного проведення свята – то, можливо, не треба вагатися?))

Проведення українських свят:

+38 (066) 777 - 56 - 45