Весілля від Ольги Токар

Доброго дня, друзі! Я – ведуча яскравих українських свят, Ольга Токар. Мої українські весілля, вечірки, ювілеї та виїзні церемонії люблять та пам`ятають вже дуже багато молодят та клієнтів.
Мої святкові заходи завжди насичені неповторним колоритом, українськими забавами та конкурсами, веселими народними піснями та стародавніми весільними обрядами.

З початку моєї діяльності я провела більш ніж 198 святкових заходів (весілля, вечірки,  ювілеї, концерти та інше).

Я знаходжусь в Києві, отже багато заходів я проводжу саме в цьому регіоні. Але не бачу проблем виїхати та провести захід в інших областях України. Біла Церква чи Кривий Ріг, Житомир або Черкаси, Чернігів, Вінниця – я буду працювати там, де бажають справжнього українського свята.
Для підготовки до весілля або ювілею, окрім особистої зустрічі, активно використовується вайбер, скайп, пошта, телефон. Я зв’язуюсь з молодятами і в день, і пізно ввечері, працюючи в максимально ефективному режимі. 

Я, разом з моїми молодятами, ретельно опрацьовую сценарій заходу. В підсумку ми отримуємо сценарій свята, який повністю співпадає з вимогами молодят, а також відповідає всім моїм умовам для роботи.

Я можу порадити найкращих фото- та відеографів, артистів, професійне світло, ресторани в українському стилі (кухня, зали, різні інші моменти).
Моя команда може забезпечити якісний звук – до 4-Х справжніх, потужних кВт (3 кВт - портали, та 1 кВт на монітори). 
В моєму творчому арсеналі є декілька красивих сценічних костюмів.

Тобто я пропоную свої свята, як кажуть "під ключ". А головне, що мої свята дійсно будуть згадувати довго і радити іншим, адже мій досвід та талант, а також якісна робота моєї команди – це справжня запорука успіху.

А зараз, давайте я розповім Вам, що таке – справжнє українське весілля.

 

Весілля в українському стилі

На моїх весіллях завжди тільки справжні обряди, справжнє свято: зустріч молодят, весільний коровай,  викуп нареченої, розплітання коси, покривання молодої та багато іншого.

На моїх весіллях весело та інтерактивно: українські конкурси та забави з жартами, українські вареники та варенуха, костюмоване театральне дійство, запальні народні пісні, потужна дискотека з улюблених пісень.

На моїх весіллях ви дійсно  поринете в святкову атмосферу української Диканьки – це буде справжнє свято у гостинної тамади Солохи.

весілля в українському стилі від Ольги Токар
Момент проведення конкурсу "У куми Солохи": вибухове свято замовляли?))

 

Великий досвід проведення українських святкових заходів, уміння імпровізувати, дотепні жарти та, взагалі, тонкий гумор, досконале знання національних традицій дозволять Вам та Вашім гостям дійсно насолодитися святом. Багато хто з моїх молодят називає такі весілля найкращими весіллями у Києві.

Відгук після весілля, яке відбулося 21 липня 2019 року в ресторані "Петровський бровар": 

Проведення українських свят:

+38 (066) 777 - 56 - 45

Отже, якщо у Вас заплановане весілля чи українська вечірка, якщо Ви хочете бездоганного проведення свята – то, можливо, не треба вагатися?))

Про мої заходи більш детально у розділах:

тамада Ольга Токар відео
українські весілля