Корпоративні вечірки від Ольги Токар

Доброго дня, любі друзі  Я, тамада Ольга Токар, проводжу корпоративні вечірки в українському стилі  у Києві.

Такі вечірки, я гадаю, можуть вважатися яскравою перлиною серед багатьох корпоративних свят. Що ж собою уявляє українська корпоративна вечірка під моїм керівництвом?

корпоративні вечіркиКорпоративна вечірка в українському стилі -  це традиційно яскрава і цікава подія за своєю видовищністю, що змагається з новомодними креативними проведеннями вечірок, але вона володіє незаперечними перевагами: теплом, непідробним гумором, рідним слов'янським колоритом.

Відмінною рисою вечірок в українському стилі, проведеними мною, є непідробна чарівність ведучої, багаторічний досвід роботи, талант і, напевно, щирість.

Корпоративні вечірки від Ольги Токар мають такі переваги:

  • сценарій корпоративної вечірки розробляється індивідуально, з урахуванням усіх побажань замовника;
  • підбір необхідного приміщення з яскравим українським декором (наприклад,  ресторан з українською тематикою) або адаптація будь-якого іншого під українську тематику вечірки;
  • корпоративні вечірки відрізняються професійним виконанням, яскравим талантом Ольги Токар як провідної ведучої вечірок;
  • лунають найкращі українські пісні від найкращих українських колективів, запрошених на Вашу вечірку, українські веселі конкурси, українська дискотека.

Українська вечірка

Українська вечірка - це свято сучасне та цікаве. А чим відрізняється корпоративна вечірка під керівництвом Ольги Токар від традиційних вечірок?  Перш за все досвідом Ольги у веденні вечірок і стилем її роботи.

українська вечірка
Я і Театр Пісні Джерела перед початком проведення вечірки.

Такі корпоративні вечірки завжди наповнені тим українським колоритом, який переносить нас в атмосферу веселих українських вечорниць, в атмосферу казкової гоголівської Диканьки, де хлопці перетворюються в молодецьких козаків або статечних осавулів, а дівчата приміряють на себе образ вродливої і недоступною панночки або веселою і бешкетної Оксани.

Вечірки в українському стилі - це те, чого прагне серце та душа майже кожного справжнього українця.

 

Корпоративні вечірки: +38 (066) 777 - 56 - 45