Корпоративні вечірки від Ольги Токар

Доброго дня, любі друзі!  Я, тамада Ольга Токар, проводжу корпоративні вечірки в дуже красивому, яскравому українському стилі.

Такі святкові заходи завжди звертають на себе увагу, бо вони – по-справжньому щирі, фантастично красиві, вони дійсно знаходять відгуки в серцях багатьох українців – моїх клієнтів. Але що таке – українська корпоративна вечірка?

Корпоративна вечірка в українському стилі – це насичене українським колоритом та справжнім національним духом свято. Безумовні переваги таких свят – тепла атмосфера, яскравість, відсутність зайвого пафосу чи негативу тощо.

українська вечірка

Найкраще місце проведення для такої вечірки – ресторан в українському стилі, але можна прикрасити будь яку залу.

Корпоративні вечірки від Ольги Токар мають такі переваги:

  • сценарій корпоративної вечірки розробляється індивідуально, з урахуванням усіх побажань замовника;
  • підбір необхідного приміщення з яскравим українським декором (наприклад,  ресторан з українською тематикою) або адаптація будь-якого іншого під українську тематику вечірки;
  • корпоративні вечірки відрізняються професійним виконанням, яскравим талантом Ольги Токар як провідної ведучої вечірок;
  • лунають найкращі українські пісні від найкращих українських колективів, запрошених на Вашу вечірку, українські веселі конкурси, українська дискотека.

 

Українська вечірка

Українська вечірка - це свято сучасне та цікаве. А чим відрізняється корпоративна вечірка під керівництвом Ольги Токар від традиційних вечірок?  Перш за все досвідом Ольги у веденні вечірок і стилем її роботи.

Такі корпоративні вечірки завжди наповнені тим українським колоритом, який переносить нас в атмосферу веселих українських вечорниць, в атмосферу казкової гоголівської Диканьки, де хлопці перетворюються в молодецьких козаків або статечних осавулів, а дівчата приміряють на себе образ вродливої і недоступною панночки або веселою і бешкетної Оксани.

українська вечірка

Вечірки в українському стилі - це те свято, якого прагне серце кожного справжнього українця.

Телефонуйте, щиро буду рада провести Вашу вечірку, докласти весь свій талант та досвіт!

 

Корпоративні вечірки: +38 (066) 777 - 56 - 45