Корпоративні вечірки від Ольги Токар

Доброго дня, любі друзі! Я, тамада Ольга Токар, проводжу корпоративні вечірки в дуже красивому, яскравому українському стилі.

Тамада і ведуча Ольга Токар

У мене великий досвід в проведенні українських свят і є ще декілька вільних дат. Із задоволенням проведу саме Вашу неповторну,  колоритну українську вечірку!

новорічна вечірка

Мої святкові заходи завжди звертають на себе увагу, бо вони – по-справжньому щирі, фантастично красиві, вони дійсно знаходять відгуки в серцях багатьох українців – моїх клієнтів. Але що таке – українська корпоративна вечірка?

Корпоратив в українському стилі – це насичене українським колоритом та справжнім національним духом свято. Безумовні переваги таких свят – тепла казкова атмосфера та яскравість.

новорічне свято
вечірка в українському стилі від Ольги Токар
новорічний корпоратив

Найкраще місце проведення для такої вечірки – ресторан в українському стилі, але можна прикрасити будь яку залу.

Корпоративні вечірки від Ольги Токар мають такі переваги:

- сценарій корпоративної вечірки розробляється індивідуально, з урахуванням усіх побажань замовника;

- підбір необхідного приміщення з яскравим українським декором (наприклад,  ресторан з українською тематикою) або адаптація будь-якої зали під українську тематику вечірки;

- професійний підхід, яскравий талант та досвід Ольги Токар як провідної ведучої вечірок, потужний звук, світло, сцена;

- тільки найкращі українські народні та сучасні пісні від найкращих українських гуртів, українські веселі конкурси, динамічна дискотека.

 

Українська вечірка

Українська вечірка - це свято сучасне та цікаве. А чим відрізняється корпоративна вечірка під керівництвом Ольги Токар від традиційних вечірок?  Перш за все досвідом Ольги у веденні вечірок і стилем її роботи.

Солоха і ведуча Ольга Токар
корпоративна вечірка 2019

Такі корпоративні вечірки завжди наповнені тим українським колоритом, який переносить нас в атмосферу веселих вечорниць, в атмосферу казкової гоголівської Диканьки, де хлопці перетворюються в молодецьких козаків, а дівчата приміряють на себе образ вродливої та веселої Оксани.

українська вечірка
Вечірка

Вечірки в українському стилі - це те свято, якого прагне серце кожного справжнього українця.

Телефонуйте, щиро буду рада провести Ваше неповторне свято!

+38 (066) 777 - 56 - 45