Весільне відео

Весільне відео - це завжди море позитиву та енергетики. Напевно, саме тому такі ролікі завжди цікаво переглядати. Відео моїх весіль показують ту веселу та жартівливу атмосферу, яка незмінно відрізняє мої святкові заходи.

На цьому відео показан весільний обряд "Чоботи":

Яке ж весілля та й без українського обряду «Чоботи»? Старовинний, колоритний обряд дуже прикрашає другий день весілля. Коли всі трішечки стомленні, але веселі – це дійсно те, чого прагне весела українська душа))
Іноді цей обряд виглядає, як жартівливе знущання нареченого над тещою, іноді - як своєрідна весела повага до неї. Але завжди це весело та кумедно!
Другий день весілля Валерія та Юлії, 2011 рік.


 
Весільний обряд покривання молодої: 

Віталій і Юлія Шовкун - прекрасна пара. Це весілля запам'яталося мені великою кількістю гостей - близько 130 осіб. Для Київа це дуже немало.
Для того, щоб вмістити всіх гостей, всю велику родину, батькам та молодятам знадобилось гарно пошукати. Знайшли дуже колоритну залу в ресторані «Фортеця Гетьмана».
Я, разом з артистами гурту «Джерела», вела заключні два дні весілля – суботу на неділю. З молодятами дружимо досі, багато разів вони рекомендували нас своїм друзям і родичам.
Ще один незвичайний момент - мама нареченого, пані Тетяна, знає дуже багато обрядів, обрядових пісень і сама прекрасно їх виконує.


 

Кілька слів моїм майбутнім молодятам про мої свята: найголовніші моменти, з яких необхідно починати планувати весілля, як знайти ведучого.


 
Весілля Наталі та Олександра, початок:

Показан тільки початок весілля чудової пари Наталі та Олександра, зустріч та обдаровування молодят.
Емоції, щирі почуття гостей та молодят заворожують, змушують наповнюватися серця теплом. Нехай так і наше життя буде вирувати настроєм під веселі балканські мотиви))
Ресторан «Поділля».

 

<<< Початок

Далі >>>