Весілля в українському стилі від Ольги Токар

Доброго дня, друзі! Я – ведуча яскравих українських свят, Ольга Токар. Якщо ви зайшли до мене в гості – напевно, у вас скоро весілля. Ви, можливо, або молодята, або щасливі батьки квіточки-молодої, чи легіня-нареченого.

Я пропоную ведення Вашого весілля в сучасному українському стилі. У мене є досить досвіду, ресурсів та таланту, щоб зробити Ваше свято дійсно неповторним та фантастичним. Мої українські весілля, вечірки, ювілеї та виїзні церемонії люблять та пам`ятають вже дуже багато молодят та клієнтів.

А зараз два слова про мене як ведучу, і чому саме я повинна бути Вашою персональною ведучою)

Тамада в українському стилі: чому саме я


Отже, чому саме я? Мої святкові заходи завжди насичені неповторним колоритом, українськими забавами та конкурсами, веселими народними піснями та стародавніми весільними обрядами.

Весілля в українському стилі 2020

З початку моєї діяльності я провела більш ніж 198 святкових заходів (весілля, вечірки,  ювілеї, концерти та інше). І саме тому, маючи величезний досвід, декілька варіантів сценарієв на будь-який смак, працюючи разом зі своєю командою пліч-о-пліч з ресторанами, артистами та кавер-бендами, прокатчиками та організаторами свят, я можу сказати, що мої весілля – одні з найкращих.

Ведуча в українському стилі Ольга Токар

Я, разом з моїми молодятами, ретельно опрацьовую сценарій весілля, щоб він повністю співпадав з вимогами молодят і став яскравим і неповторним.

Моя команда забезпечує якісний звук – від 2-х до 15 справжніх, потужних кВт. Цей звук спроможний визвучити як великий кавер-бенд, так і потужну сучасну дискотеку. Ми ставимо професійне світло (дуже яскраве, святкове), а також необхідні спецефекти – дим, бульбашки, лазери, сніг та інше.

Красиві українські сценічні костюми для ведучої: в моєму творчому арсеналі є декілька красивих сценічних образів. Це дуже важливо, адже ресторанні зали мають різні інтер’єри, можуть виникнути різні побажання по світлу. Дрес-код гостей та температурній режим зали також диктують свої умови.

Ведуча свят в українському стилі 2020

Я знаходжусь в Києві, отже багато заходів я проводжу саме в цьому регіоні. Але не бачу проблем виїхати та провести захід в інших областях України.
Біла Церква чи Кривий Ріг, Житомир або Черкаси, Чернігів, Вінниця – я буду працювати там, де бажають справжнього українського свята. Є свій транспорт на відстані до 200 км, все що далі – потяг.
Для підготовки до весілля або ювілею, окрім особистої зустрічі, активно використовується вайбер, скайп, пошта, телефон. Я зв’язуюсь з молодятами і вдень, і пізно ввечері, працюючи в максимально ефективному режимі. 

Я можу порадити найкращих фото- та відеографів, артистів, аніматорів, ресторани в українському стилі (кухня, зали, різні інші моменти).

Тобто я пропоную свої свята, як кажуть "під ключ". А головне, що мої свята дійсно будуть згадувати довго і радити іншим, адже мій досвід та талант, а також якісна робота моєї команди – це справжня запорука успіху.

Дискотека на весіллі

А зараз, давайте я розповім Вам детальніше, що таке справжнє українське весілля.

 

І ще два слова про сучасне українське весілля

Українське весілля це свято, в якому поєднуються милозвучність рідного слова з енергетикою та красою весільних старовинних обрядів, тепло народної пісні з колоритом та вишуканістю традиційного святкового одягу.

Українське весілля для мене це також щирість смачної української кухні, магія весільних звичаїв, чарівність інтер'єру весільної зали.
Це непідробний колорит народних забав та конкурсів, веселий шум молодецьких змагань та жартів, витонченість казкових обрядових дій.
Українське весілля насправді має свій, особистий характер, або, скажімо так – ауру.

Весілля в українському стилі 2020 від Ольги Токар

Але звичайно ж українське весілля це насамперед весільні обряди. Зустріч молодят, весільний коровай, прикрашання гільця, розплітання коси, покривання молодої, передача сімейного вогнища... Дійсно на українському весіллі в серці кожного гостя знайдеться теплий відгук для цих фантастичних за своєю красою обрядів.

красиві весільні обряди

На моїх весіллях ви дійсно  поринете в святкову атмосферу української Диканьки – це буде справжнє свято у гостинної Солохи.

весілля в українському стилі від Ольги Токар

А яке різноманітне та смачне весільне меню! Українські вареники зі сметаною, запечений кабанчик з базиліком, незрівнянний легендарний борщ, голубці, крученики, холодець…
А напої? Хреновуха, горілочка на анісі, настоянки та наливочки, узвар, медовуха…

Я знаю, який слід в серцях залишає це казкове дійство. Я бачу очі вражених молодят та гостей, бачу сльози щастя, щирі веселі жарти, знаю, які спогади залишає весілля, які виходять фантастично красиві світлини та відео.
Я проводжу весілля вже 15 років і знаю, яким воно має бути.

Замовити весілля:

+38(066)777-56-45Відгук після весілля в ресторані "Петровський бровар": 

Відгук в ресторані "Червона калина":

Про мої заходи більш детально у розділах:

тамада Ольга Токар відео
українські весілля