Корпоративні вечірки від Ольги Токар

Доброго дня, любі друзі! Я, ведуча Ольга Токар, проводжу корпоративні вечірки в дуже красивому, яскравому українському стилі.

Ведуча вечірок в українському стилі 2020

У мене великий досвід в проведенні українських свят, є багато вариантів сценарію, реквизиту, костюмів. Тобто, я займаюся виключно святами в українському стилі, і тому, якщо ви хочете відчути щирий та непідробний колорит таких свят – це до мене))

новорічна вечірка

Мої святкові заходи завжди звертають на себе увагу, бо вони – по-справжньому щирі, фантастично красиві, вони дійсно знаходять відгуки в серцях багатьох українців – моїх клієнтів. Але що таке – українська корпоративна вечірка, якщо на дворі 2020 рік?

Корпоратив в українському стилі це насичене українським колоритом та справжнім національним духом свято.
Безумовні переваги таких українських заходів – тепла казкова атмосфера, витончені сукні та сорочки гостей, багатство інтер’єрів ресторанів, веселі конкурси, забави, фантастично красиві фото та відео на згадку і ще багато іншого.

вечірка в українському стилі Київ 2020
вечірка в українському стилі від Ольги Токар
новорічний корпоратив

Найкраще місце проведення для такої вечірки – ресторан в українському стилі, але можна прикрасити будь яку залу.

Корпоративні вечірки від Ольги Токар: мої переваги

Чому саме я? Ви скажете: є багато ведучих. Це так. Але, коли я починала, а це було 15 років тому, мало хто проводив справжні українські свята.
Я створювала свій, особистий сценарій для вечірок, відбирала конкурси та обряди, працювала з ресторанами та артистами. За перші три роки роботи був зроблений дійсно велетенський об’єм роботи.
За всі роки я провела дуже багато заходів – вечірок, весіль, ювілеїв - набила стільки шишок, зібрала такий досвід, що мало хто порівняється зі мною. А особливо ті з починаючих ведучих, які вчаться на моїх сценаріях та відео))

На цій світлині я проводжу свій перший корпоратив. Це було 15 років тому))

Інтерактив на українських вечірках

 

Детальніше про переваги:

- сценарій корпоративної вечірки розробляється індивідуально, з урахуванням усіх побажань замовника;

- підбір необхідного приміщення з яскравим українським декором (наприклад,  ресторан з українською тематикою) або адаптація будь-якої зали під українську тематику вечірки;

- професійний підхід та весь мій досвід, талант як ведучої вечірок;

потужний звук, світло, сцена: звукове обладнання професійного рівня від 0,5 до 20 кВт, дуже красиве сценічне світло. яке дійсно зробить свято неймовірно красивим;

багато українських красивих костюмів. Я можу запропонувати для кожного свята свій особистий костюм. Він ідельно впишеться до інтер’єру або тематиці свята

- Також багато свого реквизиту, є помічниці та помічники, що дуже важливо для вдалого проведення святкових заходів;

- тільки найкращі українські народні та сучасні пісні від найкращих українських гуртів, українські веселі конкурси (самобутні та цікаві), динамічна дискотека на будь який смак (є величезна українська, надсучасні хіти, 80-х та 90-х).

 

Ще декілька слів про мої вечірки

Я працюю разом з моїми помічницями – моїми дівчатами-красунями. Ми створюємо кожне свято, враховуючи всі побажання клієнтів. Насичуємо настроєм та позитивом гостей, докладая весь досвід роботи, даруючи при цьому магічну мить дотику до чогось чарівного. 

Конкурси на українських вечірках 2020

Мої корпоративні вечірки завжди наповнені тим українським колоритом, який переносить нас в атмосферу веселих вечорниць, в атмосферу казкової гоголівської Диканьки, де хлопці перетворюються в молодецьких козаків або гетьманів...

українська вечірка фото

Де всі присутні зможуть поринути в традиційні українські забави, відчути на собі магію давніх обрядів, приміряти на себе нові наряди, спробувати заплести коси так, як колись заплітали дівчата...

Вечірка

Де можна спробувати справжні вареники зі сметаною, які будуть приготовлені по спеціальним, давнім рецептам...

українська вечірка конкурси


Зараз 2020 рік. Є багато стилів для різноманітних свят, але я впевнена: вечірки в українському стилі це те свято, якого завжди прагне серце кожного українця. Тому що вони – наші.
Це не якась метаморфоза або театр. Це – давно забуте красиве дійство, яке за своєю красою не поступиться найкращим святковим заходам!

Солоха і ведуча Ольга Токар

Телефонуйте, пишіть: буду рада провести Ваше неповторне свято!

Телефон та вайбер:
+38 (066) 777-56-45

Електронна адреса:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Я в Facebook.

Я в Instagram