Ювілей в українському стилі

Доброго дня, друзі! Я, ведуча Ольга Токар, проводжу  ювілеї в українському стилі. Якщо вам дійсно хочется провести ваш ювілей, або день народження по-українські, вам треба звернути увагу на ті послуги, які я пропоную ось вже тринадцятий рік.

Відгук про мою роботу на ювілеї 60 років:

Мої сценарії вміщують програму  до 7-8 годин.

Я зупинюся на максимальному часі ведення програми.

На початку свята – урочиста зустріч ювіляра та урочисте представлення гостей на ювілеї. Потім - обряд обдаровування квітами і  подарунками.

Перше застілля

Тости від найблизьких для іменинника людей, інтерактивна вікторина про ювіляра.

Для того, щоб гостям було приємно,  і для підкреслення їх близьких стосунків  із  іменинником, дуже важливо підготувати  характеристики  тостуючих, які  я зачитую перед тостом.  В залежності від кола гостей – чи то  рідні, близькі люди, чи то коллеги, партнери та підлеглі,  обирається стиль написання – з гумором, або більш офіційний.  

На зустрічі з ювіляром, або з людиною, яка організовує свято для ювіляра, ми разом вирішуємо музичне наповнення свята – в першу чергу, це запрошення артистів гурту DZHERELA, які бронюють весь день для роботи на ювілеї.

DZHERELA – це та родзинка, яка робить будь-який захід справжнім СВЯТОМ!

Ми обговорюємо із замовниками репертуар коллективу та обираємо 2-3 комплекти костюмів, визначаємо локацію проведення та виділяємо танцювальний майданчик, на якому і будуть працювати артисти. Також обговорюються побутові моменти –кімната для переодягання та вечеря для нашої команди.

Перше застілля – найбільш урочисте, головний акцент – на привітання гостей, та їх частування. Обряд чаркування, келих єдності – усе це тут, в першому застіллі. Завершується  перше застілля родинним обрядовим хороводом.

Друге застілля 

 Друге застілля українського ювілея більш насичене: тости чергуються з яскравими виступами артистів  і моїми конкурсами. «У куми Солохи», «Справжні українці», «Заплети косу», «Танці з гостями» та багато інших – все це обирається замовником під своїх гостей. Фінал другого застілля – майстер-клас з гопака!

 Третє застілля

 Третє застілля – або ж солодкий стіл, або ще основне застілля, дивлячися, який таймінг свята.

Знову ж, виступи коллектива в іншому образі, продовження  конкурсів, в кінці застілля – Дискотека 80-90х від гурту DZHERELA.

Пісні для танцювальних пауз обговорюються з організаторами індивідуально, підбираємо плейлисти згідно улюблених виконавців замовника.

Тож у чому полягає неповторність моїх ювілеїв – спитаєте Ви? В першу чергу – якість!

Якість – професійне володіння рідною мовою, ретельно підібраний образ, дизайнерські костюми, вміння імпровізувати, якісне звукове та світлове обладнання, яке ми активно використовуємо на своїх сольних концертах.

Я – вже більш ніж 12років є художнім керівником гурту DZHERELA, наші спільні програми на святкові заходи, в тому числі – на ювілеї та Дні народження – злагоджені та вивірені! Ми – один злагоджений механізм, який робить свято неповторним, яскравим та барвистим!

По-друге, я – відкрита, душевна  людина до кожного гостя, Ви це неодмінно відчуєте) Між мною та гостями немає стіни! Я вважаю це своїм плюсом)

По-третє, я професійний музикант, тож за музичний супровід Ви будете спокійні!

А DZHERELA вважаються найкращим колективом з виконання української пісні. Професійне багатоголосся, шикарні голоси, неймовірний  драйв – від нас шаленіють стадіони та площі, повні глядачів!

Провести ювілей:

+38 (066) 777 - 56 - 45

 

Вирішуйте, телефонуйте, чекаю!
Ваша ведуча українських свят – Ольга Токар.

Про мої заходи більш детально у розділах:

тамада Ольга Токар відео
українські весілля