Весільне відео

Весільне відео - це завжди море позитиву та енергетики. Напевно, саме тому такі ролікі завжди цікаво переглядати. Відео моїх весіль показують ту веселу та жартівливу атмосферу, яка незмінно відрізняє мої святкові заходи.

На цьому відео показан весільний обряд "Чоботи":

Яке ж весілля та й без українського обряду «Чоботи»? Старовинний, колоритний обряд дуже прикрашає другий день весілля. Коли всі трішечки стомленні, але веселі – це дійсно те, чого прагне весела українська душа))
Іноді цей обряд виглядає, як жартівливе знущання нареченого над тещою, іноді - як своєрідна весела повага до неї. Але завжди це весело та кумедно!
Другий день весілля Валерія та Юлії, 2011 рік.


 
Весільний обряд покривання молодої: 

Віталій і Юлія Шовкун - прекрасна пара. Це весілля запам'яталося мені великою кількістю гостей - близько 130 осіб. Для Київа це дуже немало.
Для того, щоб вмістити всіх гостей, всю велику родину, батькам та молодятам знадобилось гарно пошукати. Знайшли дуже колоритну залу в ресторані «Фортеця Гетьмана».
Я, разом з артистами гурту «Джерела», вела заключні два дні весілля – суботу на неділю. З молодятами дружимо досі, багато разів вони рекомендували нас своїм друзям і родичам.
Ще один незвичайний момент - мама нареченого, пані Тетяна, знає дуже багато обрядів, обрядових пісень і сама прекрасно їх виконує.


 

Кілька слів моїм майбутнім молодятам про мої свята: найголовніші моменти, з яких необхідно починати планувати весілля, як знайти ведучого.


 
Відгук після весілля 2019 року, 21 липня. Спілкуємось з молодятами та гостями

Розбираємо всі плюси та мінуси після проведення двох днів українського весілля . Хто був на моїх весіллях - знає, як я ретельно готуюсь, як вкладаю душу та весь свій досвід.
І особливо приємно почути теплі слова після заходу, коли дійсно, немає вже ні емоцій, ні голосу, коли ноги гудять мов після тривалого марафону. Адже 8 годин роботи ведучої в великій залі з великою кількістю гостей два дні поспіль - це дуже не просто

Та попри все - я дуже люблю свою роботу, своїх гостей, своїх молодят. Кожного разу всі вони додаються до мого великого кола друзів, та навіть родичів) Я бажаю всім сумним людям - посмішок, всім самотнім - знайти свою другу половинку, а всім молодятам - гарного весілля!
Ресторан «Петровський бровар».

 

<<< Початок

Далі >>>