Відео весілля

Відео весіль та корпоративних вечірок, які проводжу я - тамада і ведуча свят в українському стилі Ольга Токар. Також можна подивитись відгуки про мою роботу та звернення до молодят.

Цей відгук ми записали після весілля моїх молодят - Катерини та Грегорі:

Велика зала цього прекрасного ресторану ледь вмістила багато гостей, ми поставили 4 кВт звуку, було професійне сценічне світло.
Я додала в свій сценарій багато цікавих обрядів і конкурсів, ми з молодятами ретельно переглянули всю музичну програму, залишаючи тільки найкращі номери.
Атмосфера цього весілля була просто надзвичайною: було і дуже весело, і урочисто, і яскраво! Весілля вийшло дуже насичене.
2018, ресторан «Червона калина».


 
Весілля Віталія та Тетяни, яке відбулося в кінці серпня 2012 року:

Ці молодята - одні з моїх найулюбленіших. Минуло вже кілька років, але ми продовдуємо дружити в Фейсбуці, листуємося, коментуємо))
Це весілля, яке пройшло в красивому Київському ресторані «Духм'яна піч», залишило у мене і у всіх присутніх, яскравий, казковий слід. Як північне сяйво, як побачене в дитинстві диво. Затишно, весело, невимушено - все було як на дружній вечірці.
На тому відео помітно, як сяють мої молодята. Вони чисті і щирі, юні та прекрасні.
Наше звукове обладнання 3 кВт, професійне світло, багато обрядів, веселі конкурси!


 
Вишукане весілля Дениса і Юлії. Літо 2014 року:

Витончені та інтелігентні, розумні та красиві Денис та Юлія з першої хвилини спілкування на зустрічі полонили мене своїм підходом до весільного торжества.
Ми детально обговорювали сценарій, багато перероблювали, дописували і писали червоним на полях.
У підсумку - весілля на 100% вдалося! Ресторан «Авто гриль» не вміщав всі емоції та вибухи сміху, всю зворушливість і ніжність обрядових дій. А дискотеки і танцювальні паузи ввечері танцювали вже на подвір'ї - літо, спека))
2 кВт звукового обладнання, багато сценічного світла.


 
Відео для ознайомлення з деякими моментами моїх весіль:

На початку фрагмент з передачі про мене на каналі «1+1», потім маленький відгук молодят. Далі в цьому ролику представлене, здебільшого, весілля 2014 року Дениса та Юлії, але з інших ракурсів.


 
Подивіться, як я співаю для своїх молодят:

Іноді, під час ведення моїх свят, я виконую разом з українським ансамблем майже обрядову пісню "Веснянка". Як же це красиво, коли українські традиції поєднуються з красою моїх молодят, з оздобленням зали та декором. І якщо настрій свята на самому підйомі – всі відчувають, що це свято запам'ятається на все життя)) Ресторан «Петровський бровар», 2018 рік, звук 10 кВт, багато сценічного світла, сцена.


 
Теплий, щирий відгук, зроблений після ювілею 60 років в українському стилі:

Ресторан «Віссак», Київ 2019. Було і весело, і яскраво, і по-домашньому затишно.
Ми поставили в середню за розміром залу цього ресторану 2,2 кВт якісного звуку. Наспівались і натанцювалися від душі, буде що згадати!


 
Весільний конкурс «У куми Солохи»: 

Другий день весілля ... Всі гості трохи втомлені, ще, начебто, лунає в вухах вчорашні тости та голосно грає дискотека.. Молодята також - в щасливій втомі. Все вже позаду і багато вже відбулося вчора: обряди, хвилювання, урочистість, нескінченні тости і дискотека з ногами до стелі.
І раптом – другий день весілля))
З гостями все ясно. Їм треба шукати сили для енергії та жартів, для танців та приколів. Шукати сили для чергового келиха з первачком))
Але другий день весілля по своєму відповідальний і для ведучої. Нелегко вже чимось здивувати гостей)) Але у мене завжди є прозапас такі конкурси та обряди, які безсумнівно піднімають всім настрій і змушують повірити, що весілля - в самому розпалі!Українське весілля - це і свято української пісні. Хто співає на моїх весіллях:

Жодне українське весілля не може обійтися без веселих українських пісень. Українські пісні, які звучать на моїх весіллях, повинні бути справді веселими, щоб підкреслити і примножити настрій, щоб заспівати в кожній клітинці і відгукнутися веселими іскорками в кожному серці. І є дійсно багато гарних українських пісень, а у виконанні Театру Пісні «Джерела» вони звучать неперевершено. 
На цьому відео Театр Пісні «Джерела» виконує віночок українських пісень на концерті до Дня Незалежності України. Це попурі і багато інших українських пісень може прозвучати і у Вас на весіллі.

Дивитись далі >>>