Виїзні церемонії

Святкова весільна церемонія посіла одне з найважливіших урочистих подій на весіллі, адже молодята хочут забарвити, наповнити цей святковий день ніжністю, красою та урочистістю.

Як церемоніймейстер, за 13 років роботи, я з’єднала багато люблячих пар.
Кожна моя церемонія є неповторною, тому що пишу я її не сама, а з молодятами. Їх бачення свого весільного дня, їх темпераменти та світогляд, їх бажання впливають на сценарій кожної церемонії.

І хоча класифікувати церемонії неможливо, настільки все індивідуально і за бажанням, я спробую хоча б дати направлення стилів моїх весільних церемоній.

Найбільшою популярністю серед моїх послуг користується саме Церемонія в українському стилі – знання українських обрядів та традицій допомагають мені запропонувати безліч варіантів проведення цього красивого дійства.

виїзна церемонія в Києві від Ольги Токар

Характер проведення моєї церемонії в українському стилі – невимушений, веселий, з акцентом на весільних батьків, обітниці кохання стилізовані, є романтичні моменти при вдяганні обручок, і багато іншого.

Класична весільна церемонія – для молодят, які хочуть європейський формат проведення святкового дійства. Кожна деталь, кожен елемент сценарію ретельно обговорюється.

Замовити церемонію:

+38 (066) 777 - 56 - 45

Моя святкова церемонія – це яскравий акцент весільного дня. Вона дає настрій, завдає тон святкуванню і святковому застіллю. Будьте щасливі, мої любі молодята! Телефонуйте і запрошуйте – я з радістю проведу Вашу незабутню святкову церемонію!